Yeni Tarz Sandalye Modelleri

Yeni tarz sandalye modelleri konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere, elbette ki renkler ve zevkler tartışılmaz fakat konu evimizin demirbaşı konumunda olan sandalyeye gelince iki insanın tartışılmaz renk ve zevkleri, işi içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Siz daha modern bir sandalye modeli beğenebilirsiniz ama eşiniz daha klasik bir sandalye modeli beğenerek sizinle aynı fikirde olmayabilir. Dolayısıyla bu tartışmaya bir son vermek adına zevklerden daha önemlisi ve sormanız gerek asıl soru “alacağımız sandalye modeli evimizde bulunan mobilya grubuna ve evimizin ahengine uyum sağlayacak mı” şeklinde olmalıdır.

Yeni Tarz Sandalye Değil, Doğru Sandalye Tercihi Yapın

Aslına bakarsanız tarz sandalye modelleri, eskileri kadar ilgi görmeyince artık yeni tarz sandalye modelleri de eskilerinden ilham alınarak üretilmiş sandalye modelleridir. Günümüzde dedelerimizin ninelerimizin devrinden kalma sandalye modelleri yoğun ilgiyle karşılanmakta olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla yeni üretilen sandalyelerde eskiye uyarlanarak günümüze uyum sağlayan sandalyeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi renklerden ve zevklerden daha önemlisi ve sorulması gereken soru “alacağımız sandalye modeli evimizle ve eşyalarımızla bir bütünlük oluşturabilir mi ?” şeklinde olmalıdır.

Sağlıklı Sandalye Modelleri Tavsiye Ediyoruz

Tarz sandalye modellerinin yanı sıra sağlıklı sandalye modelleri tavsiye ediyoruz. Bir sandalyede rahat ettiğiniz kadar sağlığınızı destekleyecek sandalye modellerine bakmanız da yarar var. Rahatlığınız kadar belinizi destekleyecek dik oturuş pozisyona ve sandalyeye oturduğunuzda ayaklarınızın yere rahatça değmesi de alacağınız sandalye modellerinin içinde seçim yapmanızda size yardımcı olacak güzel ipuçlarıdır.

Bir Sandalye de Olması Gereken Özellikler

Bir sandalye de olması gereken özellikler sizce nelerdir ? Bir sandalyeden beklentileriniz nelerdir ? Bir sandalye de olmazsa olmaz aranılan özellik nedir ? gibi soruları duyar gibiyim. Eğer yeni tarz sandalye modeli beğendiyseniz ve almaya karar verdiyseniz ki tarz bir sandalye olmasına da gerek yok. Herhangi bir sandalye modeli beğendiyseniz arayacağınız ilk özellik Dik duruş pozisyonunuzu desteklemesi olacaktır. 

Siz farkında olmadan da sizin rahat etmediğiniz sandalyelerin size yardımı dokunmuştur. Bazen rahat bulmadığımız sandalyeler, modeli ne olursa olsun bize “pekte rahat değilmiş” dedirtebiliyor. Belinizden destekli oturur pozisyonda dik durmanıza yardımcı olan sandalye modelleri, siz farkında olmadan sizin sağlığınıza yardımcı oluyor. Özellikle zamanınızı bir bilgisayar veya bir masa başında çalışarak geçiriyorsanız, şunu bilmelisiniz ki gelecekte ki sağlık problemlerinde oturduğunuz sandalye kesinlikle ilk etken olarak birinci sırada yer alıyor. Bunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sizi Düşünüyoruz

40 Yılı aşkın bir süredir mobilya sektöründe faaliyetlerine devam eden Kozza Home Mobilya, evinizin şık görünmesinin yanı sıra müşterilerinin de sağlığını düşünüyor. Üretimi yapılan hemen hemen her sandalye bel destekleyici ve rahatlıkta üretimi yapılarak mağazadaki yerini alıyor.

Yeni Tarz Sandalye Modelleri

Yeni tarz sandalye modelleri ve daha bir çok sandalye çeşitlerimiz için “Sandalye” kategorisini ziyaret etmenizi isteriz. Sandalye kategorimizde Ahşap Sandalye, Metal Sandalye, Bar Sandalyesi, Çalışma Sandalyesi ürün grupları yer almaktadır. Ürünlerimiz sağlamlık testlerinden de tam puan almıştır. Unutmadan bir o kadarda şık tasarımlara sahiptir. Toplu alımlarda müşterilerimize hatırı sayılır derecede indirimlerde yapmaktayız.