Yeni Sandalye Modelleri

Kozza Home olarak yeni sandalye modelleri arasına bar sandalyeleri, metal sandalyeler, ahşap sandalyeler, deri döşeme sandalyeler ve kumaş sandalye olmak üzeri kullanıcının rahatlığı, konforu düşünülerek teknolojik olanaklarımızdan da faydalanarak her yıl olduğu gibi bu yılda yeni projelerimiz arasına yeni sandalye modellerini ekliyoruz. 40 yıllık bilgi birikimiyle kendini kanıtlamış ve ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine gönderen bir firma olan Kozza Home tüm internet kullanıcılarına da hitap etmek ve çok amaçlı ürünlerini sunmak adına www.kozzahome.com web adresiyle internette yayın hayatına geçeli 3 yıl olmuştur. Sandalye modellerinin yanı sıra metal masa takımı, yemek masaları, cafe masaları, bar masaları, mutfak masaları, dresuar modelleri, ayna modelleri, biblo modelleri, Sehpa modelleri, berjer modelleri, puf modelleri, dekorasyonel ürünler ve benzeri ürün grupları olarak seçenekleri çoğaltarak ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Yeni sandalye modelleri Kozza Home üretim fabrikasından çıktıktan sonra ilgili birimlerimizce ürünün resmi çekilerek, bilgileri ve özellikleriyle birlikte internet adresimize yüklenmektedir. Yeni ürünlerimizi en kısa zamanda resmi web adresimizde (www.kozzahome.com) sizlere sunmuş olacağız.

yeni sandalye modelleri

yeni sandalye modelleri

Mobilya sektöründe 40 yıllık bir mazisi bulunan Kozza Home, müşterilerine en iyi şartlarda hazırlanmış sandalye modellerini, sandalye gruplarını ve sandalye takımlarını sıfırdan başlayıp bitirmiş bir halde müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Daha iyi ürünlerin yanı sıra ve daha yeni sandalye modelleri, daha şık, özgün modeller üretmek için araçlarımızı ve kendimizi de yeniliyoruz. Kozza Home sloganından da anlaşılacağı üzere “kendini özel hissetmek isteyenlere” özel tasarımlar ve yenilikçi üretim politikamızla geleceğe emin adımlarla yürümekteyiz.

Yeni sandalye modelleri olarak metal sandalye ailesinin yanına eklenecek yeni model metal sandalyeler, deri döşemeli metal sandalyeler, kumaş döşemeli metal sandalyeler, ahşap oturaklı metal sandalyeler, olmak üzere daha farklı sürpriz tasarım yeni metal sandalye modellerimizde yakında web sitemizde yer alacaktır.

Yeni sandalye modelleri olarak ahşap sandalye ailesinin yanına eklenecek yeni model ahşap sandalyeler, deri döşemeli ahşap sandalyeler, kumaş döşemeli ahşap sandalyeler, ve birbirinden farklı ahşap tasarım yeni model sandalyeler sitemizde yer alıyor olacaktır.

Yeni eklenecek bir diğer yeni sandalye modelleri ise bar sandalyeleri. Kendine has tasarımları bulunan Kozza Home yeni sezona da çok iyi bir giriş yapmayı ve herkesi kendine hayran bırakmayı hedefleyecek yeni model bar sandalyesi tasarımları için çalışmaları titizlikle, büyük bir özveri ve özgün tasarımlarıyla çalışmaları yürütmektedir. Eklenecek olan yeni model bar sandalyeleri, deri döşemeli bar sandalyesi, kumaş döşemeli bar sandalyesi, ahşap bar sandalyesi, masif bar sandalyesi, demir bar sandalyesi ve bir kaç sürpriz model bar sandalyeleriyle www.kozzahome.com web adresimizde yerini alacaktır.

Yeni model sandalye tasarımlarımıza ek olarak çalışma sandalyeleri ve diğer özgün tasarım sandalye modelleri de eklenecektir.

İstediğiniz kategoriye ulaşmak için yukarıda yer alan menüden kategoriler arası geçiş yaparak istediğiniz ürünü satın alabilir veya inceleyebilirsiniz…

 

Daha fazla ürün bakmak, incelemek ve satın almak için lütfen menüden kategoriler arası geçiş yaparak istediğiniz ürüne ulaşınız…