Görmeden, denemeden mobilya alabilir miyim?
Elbette! Tüm ürünlerimizi 50 yılı aşkın deneyim ile en üst kalitede üretmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey, alacağınız ürünün ve yerleşim yerinin ölçülerini almanızdır.

İlk defa internetten mobilya alacağım, nelere dikkat etmeliyim?
Evinizde yerini almasını istediğiniz ürünlerimizin ölçülerini mutlaka kontrol edin, eksik veya hatalı ölçü olduğunu düşündüğünüz ürünlerde hemen bizi arayın.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
Tabii ki! Tüm müşterilerimiz ve misafirlerimiz için üye olma zorunluluğu yoktur.

İnternet siteniz (www.kozzahome.com) güvenli mi?
İçiniz rahat olsun. Birden fazla korunma yöntemiyle maksimum düzeyde güvenlik sağlıyoruz. Verdiğiniz sipariş bilgileri dışında KESİNLİKLE hiç bir özel bilgi veri tabanımızda tutulmaz. Kredi/Banka kartı bilgileriniz size özeldir ve 2. şahıslarla paylaşılmaması gerekmektedir.

Ürün paketlemeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Kargo Gönderimlerimiz

Mobilya ürünlerimiz Türkiye’nin her noktasına MNG Kargo & Ceva Lojistik veya Marder Lojistik ile gönderilmektedir.

Paketleme detaylarımız
Biblo ürünlerimizin her birinin kendine ait özel kolisi vardır ve bu şekilde güvenli olarak size gönderilmektedir.
Mobilya ürünlerimizin de her birine ait özel kolisi vardır. Ürünlerimiz koliye girmeden önce Kozza Home çalışanları tarafından ilave takviyeler ile güçlendirilmekte ve sonrasında mavi strafor ile köşebent yapılmaktadır.
Daha hassas ürünlerimizde ise iri baloncuklu naylon ile takviye yapmaktayız. Bu işlemlerin ardında da siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz kolinin içerisine yerleştirilmektedir.

Bu işlemlerin sonrasında ise, koliyi hava durumu veya dış etkilerden (toz vb.) korumak için dış kısmını stres ile kaplıyoruz. Bu sayede kolinin dış direncini arttırıyor ve etmenlerden koruyoruz.

Kullandığımız kolilerimiz “dopel” adıyle geçmekte olup standart taşımada kullanılan kolilere göre daha kalın malzemeden yapılmaktadır.

Bu sayede siparişlerinizin siz değerli müşterilerimize hasar görmeden ulaşmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?
Kargo firmalarının teslimat yapamadığı bazı bölgeler dışında Türkiye’nin her yerine ücretsiz adrese teslimat yapıyoruz.

Kapıda ödeme imkanı var mı?
Kapıda ödeme malesef sunamıyoruz, Havale yöntemiyle veya İstanbul’da bulunan Kozza Home Mağazamıza gelerek, siparişinizi verip ödemeyi yapabilirsiniz. Ürünler en kısa süre içerisinde adresinize gönderilecektir.

Bazı ürünlerinizin teslimat tarihleri çok geç. Neden?
Sipariş üzerine üretim yaptığımız için en kısa sürede ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya gayret ediyoruz. Sipariş verdiğiniz an size özel olarak ürünler üretilir ve hiç bir yerde bekletilmeden, temiz bir ortamda paketlenerek size teslim edilir

Siparişimi nereden takip edebilirim?
Siparişlerinizi verirken oluşturacağınız fatura/kargo iletişim bilgilerini eksiksiz doldurduğunuz taktirde e-mail adresinize kargo takip numarası gönderilecektir.

Mağazanız var mı?
İstanbul Ümraniye’de ürünlerimizi görebileceğiniz mağazamız bulunmaktadır.  Açık adres : Mehmet Akif Mh. Şahin Cd. No:25/B Ümraniye/İstanbul

Özel bir hikayeniz var mı?
Kesinlikle! biz diğer mobilya sitelerinden bir hayli farklıyız, lütfen Hakkımızda sayfasını okuyun.

İade kabul ediyor musunuz?
Elbette, Lütfen iade talebinizi bize iletmeden önce “Şartlar ve Koşullar” sayfasını inceleyin.

Başka sorularınız olursa bize hemen telefon, e-mail veya Whatsapp müşteri destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.