KZ-213-S5(2)-kırmızı-deri-bar-sandalyesi retro masif ayak bar sandalyesi retro bar sandalyesi

Retro Bar Sandalyesi Modellerini diğer sandalyelerden ayıran en büyük özellik, yakın geçmişin eskitme ve hoş görünümüne sahip bar sandalyelerinin günümüze uyarlanmış tarzıdır. Geçmişten kopmadan üretim atölyelerimizde üretimine devam edilen retro bar sandalyelerinin talebi de gün geçtikçe artmaktadır. Evini dekora edip yeniden tasarlayan müşterilerimiz, mutfağının ihtiyacına ve tasarımına uygun retro bar sandalyesi bakmakta ve talep etmektedirler.

RETRO BAR SANDALYESİ DAYANIKLI MIDIR ?

Diğer tüm, sandalyeler, masa, çalışma masaları, çalışma koltuğu, dresuar, ayna, metal sandalye modelleri, ahşap sandalyeler ve benzeri ürünlerimiz gibi retro bar sandalyesi ürünlerimizde uzun kullanıma uygun ve dayanıklıdır.

BAR SANDALYESİ NASIL SEÇİLİR ?

Bar sandalyesi arıyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey, sandalyeyi koymayı düşündüğünüz yerin ölçülerini almak olacaktır. ölçüler tamam ise bar sandalyesi ve diğer tüm ürünler gibi zevkinize ve mekana uygun olanı seçebilirsiniz. Örnek olarak duvarları eskitilmiş bir beton boyası ortamına uygun olarak kırmızı retro bar sandalyesi çok yakışacaktır.

Netice olarak zevkler ve renkler tartışılmaz.

NEDEN KOZZA HOME ?

Toplamda 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikim olarak kaliteyi bizde yaşamanızı temenni ederiz. Sadece retro bar sandalyesi olarak değil, diğer tüm, metal sandalye, bar sandalyeleri, ahşap sandalyeler, çanta zigon sehpalar, zigon sehpalar, yemek masası, oval masalar, yuvarlak yemek masaları gibi tüm ürünlerimizi güvenle alıp, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kalitemizden ve kullanılan ürünlerin malzeme kalitelerinden ödün vermiyor, sizler için en iyi olanı düşünüp üretiyoruz.

Retro Bar Sandalyesini Nereden Alabilirim ?

www.kozzahome.com İnternet sitemizden güvenle sipariş verebilir, retro bar sandalyesi ve diğer tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kozza Home olarak bar sandalyeleri ve sandalye modellerinin dışında oldukça talep gören ve kendi kendini sattırma özelliğine sahip olan ürünlerimizi sizlerinde görmesini ve değerlendirmesini isteriz. Ürünlerimizi yerinde görmek istiyorsanız, Ümraniye’de Modoko’da bulunan mağazamıza gelebilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bizler, ürünlerini sattıktan sonra müşterisinin devamlılığını düşünerek vizyon ve misyonumuzu bu yönde geliştirmekte olan bir firmayız. Bizleri diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz sıra dışı ürünlerimiz ve kaliteyi sonuna kadar hissedebilmeniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.