MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİP DEĞERLİ YORUMLARINI BİZLERDEN ESİRGEMEYEN MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Hemen hemen her ürüne bayıldım. Mutlaka tekrar geleceğim. Teşekkürler

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Sıradışı ve ilginç. Bu iki kelime sizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik diye düşünüyorum. Umarım bu kalite hiç bozulmaz.

Ofisim için gerekli olan ne varsa tüm herşeyi burada buldum. Aksesuarlar ve koleksiyon ürünleri gerçekten müthişti.

Gürgen ağacından yapılmış çalışma masalarını ve orta sehpa modellerinizi çok beğendim. Başarılarınızın devamını diler ilginiz için teşekkür ederim.

Kızım için aradığım çalışma masasını sonunda Kozza Home’da buldum. İstediğimiz renkte ve baskıda yaptığınız için çok çok teşekür ederim.

Mağazanızda aksesuar biblo konusunda oldukça kaliteli ve iddialı ürünler mevcut, tümünü web sitenizde görmek isterim.

Mutfağım için aldığım http://www.kozzahome.com/urun/krom-amortisorlu-bar-sandalyesi-217/ bar sandalyesi gerçekten çok şık ve çok rahat. Seçimimde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Osmanlı desenli olan çanta zigon sehpa modelinizden aldık, her sehpa üzerinde farklı bir desen var, çok hoşumuza gitti. Başarılar.

kendi seçtiğim eskitme desen mutfak masasına ve sizin önermiş olduğunuz sandalyelerle kombin yaptım sonuç harika oldu 🙂 Teşekkürler Kozza Home

Sabahtan akşama kadar iş gereği bilgisayar başında oturmam gerekiyor. Dolayısıyla oturduğum çalışma sandalyesi de rahat ve ayarlanabilir olması gerekiyor. Sonunda http://www.kozzahome.com/urun/banker-calisma-sandalyesi-krem/ bu çalışma sandalyesi ile karşılaştım. Uzun zamandır böyle bir rahatlığı hiç bir çalışma sandalyesinde alamadım. Teşekkürler Kozza Home.

Çanta Zigon Sehpa modellerinde kararsız kalsam da en sonunda Osmanlı desenli olanı tercih ettim. Evime gelen misafirlerden devamlı olumlu yorum alınca iyi ki bunu almışım dedim. 🙂 İlginiz için bir kez daha teşekkür ederim.

Bar Sandalyeleri kategorisinde bir çok beğendiğim ürün olsa da, projem için bana önderdiğiniz http://www.kozzahome.com/urun/endustriyel-masif-bar-taburesi-tslm-s12/ bar sandalyesini tercih ettim. Beni yanıltmadığınız için sizlere minnettarım. Bu kaliteyi bozmamanız dileğiyle.

İşletmem için gerekli olan bar sandalyesi ve bar taburesi burada buldum. Güler yüz ve iyi hizmet için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ahşap Sandalye seçimimizde bize yardımcı olan ve kusursuz bir şekilde bize ulaşmasını sağlayan tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.