Kargo gönderimlerimiz hakkında
Mobilya kategorisindeki tüm ürünlerimiz standart kargo taşımacılığına uygun olmadığı için Türkiye’nin pek çok noktasına lojistik firmaları ile gönderilmektedir. Ayrıca bölge ve ürüne göre MNG kargo ile de gönderim sağlanmaktadır.

Paketleme detayları ve hijyen uygulamalarımız hakkında
Mobilya ve biblo ürünlerimizin her birinin kendine ait özel kolisi vardır. Ürünlerimiz koliye girmeden önce “Kozza Home” çalışanları tarafından koruyucu maske ve eldiven kullanılarak, hijyen kurallarına bağlı kalarak ilave takviyeler ile güçlendirilmekte ve sonrasında mavi strafor ile köşebent yapılmaktadır.
Daha hassas ürünlerimizde ise iri baloncuklu naylon ile takviye yapılmaktadır. Bu işlemlerin ardında da siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz kolinin içerisine yerleştirilmektedir.

Koliye yerleştirme işlemi sonrasında siparişiniz, hava durumu veya dış etkilerden (toz vb.) koruması için dış kısmını streç ile kaplanmaktadır. Bu sayede kolinin direncini arttırılmakta ve dış etmenlerden korunmaktadır. Kullandığımız kolilerimiz “dopel” adıyla geçmekte olup standart taşımada kullanılan kolilere göre daha kalın malzemeden yapılmaktadır.

Bu sayede siparişleriniz, siz değerli müşterilerimize hasar görmeden ulaştırılmaktadır.

Teşekkür ederiz,
Kozza Home