Çalışma Masası

Birbirinden kaliteli çalışma masası modellerini uygun fiyat avantajı ve taksit oranlarıyla kozzahome.com web adresimizden inceleyip hemen satın alabilirsiniz. Günümüzde çalışma masası olmayan iş yeri, ofis, ev neredeyse yok denecek derece az sayıdadır. Çalışma ortamlarına rahat bir hava katan ve motivasyonu artıran çalışma masaları, dayanıklılığı ve kokusuyla sizi etkileyeceğinden hiç şüphemiz yok. İstanbul Ümraniye Modoko mobilyacılar çarşısında bulunan Kozza Home mağazamıza gelerek ürünlerimizi daha yakında inceleyebilir veya web sitemiz üzerinden “Çalışma Masası” kategorisini ziyaret ederek birbirinden kaliteli ve özel işçilikle üretilmiş çalışma masalarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masaları bir kozza home tasarımıdır. Retro, ceviz, dijital desenli, eskitmeli, oymalı, parlak ve mat birbirinden kaliteli çalışma masaları üretilmektedir. Çekmeceli ve gizli çekmeceli olan modelleri mevcuttur. Çalışma masalarının bir çoğu 1.sınıf fırınlanmış köknar ağacından doğal masif ahşap kullanılarak üretilmiş oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Ürünlerin temizliği aşındırıcı ve kimyasal içermeyen ıslak bezle yapılabilir. Yüzeyler kısa süreli sıvı temasında etkilenmeyecek şekilde vernikle koruma altına alınmıştır. İstanbul içi teslimatlar firmamız güvencesiyle kendi personellerimiz ile yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde ürünün dikkatlice ambalajlanmış ve nakliye sırasında zarar görmesini engelleyecek bir şekilde sarılarak anlaşmalı kargo firmasına teslimi gerçekleştirilmektedir. Çalışma masası ölçüleri masa modeline göre farklılık göstermektedir. Richmontd çalışma masaları genellikle 70×110 ve 80×125 cm olmaktadır. 170 cm genişlik  ve üzeri genişliğe sahip olan çalışma masası modelleri de ürün yelpazemiz içerisinde mevcuttur.

Çalışma Masası Modelleri Size Özel Üretilmektedir.

Çalışma masaları siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Daha önceden üretilen ve stokta aylardır bekletilme söz konusu değildir. Sipariş geçtiğiniz andan itibaren ürünün üretimine başlanmaktadır. Mümkün olan en kısa sürede üretim tamamlanarak montajlı bir halde teslim edilmektedir. Ürünlerimiz demonte teslim edilmemektedir. Montajı yapılmış ve kontrolden geçmiş olarak müşterimize sağlam bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Çalışma Masası Seçerken Dikkat!

Çalışma masası seçerken minimal ve ekonomik bir çalışma masası ilk tercihiniz olabilir. Fakat uygun bir çalışma masasın ömrü tahmin ettiğinizden daha kısa süre içerisinde yıpranarak size yardımcı olmaktan çok bir süre sonra sorun olmaya başlayacaktır. Sunta ve benzeri malzemelerden maliyeti neredeyse yok denecek kadar ucuz üretilen çalışma masaları maliyetinin 10 katına kadar etiket fiyatıyla satılmaktadır. Bunun yerine daha kaliteli ve sıradanlıktan uzak özel malzeme kullanılarak ve özel işçilikle üretilmiş çalışma masalarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Çalışma Sandalyesi

Çalışma masası olur da çalışma sandalyesi olmaz mı ? Günün bir çok vaktini çalışma sandalyesi tepesinde geçirenler için son derece kaliteli ve özel işçilikle üretilmiş çalışma sandalyesi modellerimizi de görmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle her gün zamanlarını masa başı ve bilgisayar başında saatlerce oturarak geçiren ve çalışan müşterilerimiz için çalışma sandalyeleri olmazsa olmazdır. Her şeyden önemlisi sağlığınız için doğru oturuş pozisyonu olan ve belden destekli çalışma sandalyesi modelleri tercih etmelisiniz. Ev, ofis ve projeleriniz için sağlıklı ve bir o kadarda rahat çalışma sandalyelerini sizler için üretiyoruz. Özel işçilik ve emekle hazırlanan özel tasarım çalışma sandalyeleri siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Çalışma sandalyesi modellerini görmek için “Çalışma Sandalyesi” linke tıklayabilirsiniz veya “sandalye” kategorimizden çalışma sandalyesi modellerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir çalışma masasının yanına yakışacak en önemli aktör yine kaliteli bir çalışma sandalyesidir.