Bar Sandalyeleri

Günümüzde bar sandalyeleri hemen hemen her kesim tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Bar sandalyeleri, kimileri için bir çalışma sandalyesi olarak, kimileri için dekorasyon, kimileri için yemek, kimileri için amerikan mutfaklarda ve bar mekanlarında kullanılmaktadır. Genç yaşlı her kesimin ilgisini çeken bar sandalyesi modellerinin günümüze nereden geldiğini ve hangi amaç için kullanıldığını merak ettiniz mi ?

Bar Sandalyeleri Tarihçesi

Elbetteki sandalye olarak bar sandalyelerinin bir tarihçesi net olarak bulunmamakta fakat araştırmalar neticesinde sandalyelerin M.Ö 3000 yılında eski Mısırda kullanıldığı bulgusuna ulaşılmaktadır. Sandalyelerin net bir tarihi olmamakla birlikte ne kadar eski bir tarihten geldiklerini de inkar edemeyiz. İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran ve eski bir tarihten günümüze modernleşerek gelen sandalyelerin hayatımızda ne kadar büyük bir öneme sahip olduklarının elbette farkındayız.

Bar Sandalyeleri Tasarımları

Bar sandalyeleri tasarımları günümüzde bütünleşmiş bir yapıya sahiptir. Genellikleri yerden yükseklikleri standart ölçülere göre 68 cm ile 77 cm arasındadır. Kozza Home olarak bar sandalyeleri Ümraniye’de bulunan fabrikamızda tasarlanarak üretilmektedirler. Fabrikada üretilen bar sandalyeleri ve diğer çeşit sandalye modelleri yine Ümraniye Modoko içerisinde bulunan Kozza Home mağazamızda siz değerli müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır. Bar sandalye ve sandalye modelleri, ahşap bar sandalyesi, metal bar sandalyesi, tel bar sandalyesi, masif bar sandalyesi, ayarlanabilir fonksiyonel bar sandalyesi gibi türevleri bulunmaktadır. Sandalyelerin döşeme kısımlarının da deri, kumaş, hasır, metal, ahşap, masif gibi çeşitlilikleri bulunmaktadır. Birbirinden özgün bar sandalyesi tasarımlarını incelemek ve satın almak için sizleri de Ümraniye Mobilyacılar çarşısı Modoko içerisinde bulunan showroomumuza bekliyoruz.

Bar Sandalyeleri Nerelerde Kullanılır ?

Bar sandalyelerinin ve bar tabureleri genellikle iş yerlerinde, alkollü – alkolsüz mekanlarda sıkça tercih edilen sandalye modelleridir. Günümüzde bar sandalyeleri artık evlerde de kullanılmaktadır. Amerikan mutfak, yüksek mutfak tezgahı, yüksek yemek masası konseptlerinde de bolca kullanıldığını ve ortama çok estetik bir görüntü kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Buraya Dikkat !

Bar sandalyesi veya bar taburesi seçiminizde dikkat etmeniz gereken husus, bar sandalyesini veya bar taburesini yerleştirmeyi planladığınız alanın ölçüsünü almak olacaktır. Ölçüsü alındıktan sonrası bar sandalyesi seçimi artık zevk meselesi haline gelmektedir, çünkü renkler ve zevkler tartışılmaz. (!)

40 Yılı Aşkın Hizmet…

Kozza Home 40 yılı aşkın bir süredir mobilya üretim ve tasarımda müşterilerine hizmet etmektedir. Marka bilinirliği konusunda büyük yol kateden Kozza Home, seçkin müşteri potansiyelini de bünyesinde bulundurmaktadır. Yerli üretime verdiği büyük desteği ile birlikte hem ihracat hemde ithalat yapmaktadır. Ev & Ofis mobilyaları dışında, mutfak ve banyolara kadar odalarınızın şıklığını tamamlamak için ihtiyacınız olabilecek benzersiz aksesuarları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kozza markası, günümüzün çizgisi, gelecek önsezisi ve felsefesiyle üretim üzerine yoğunlaşan sürekli bir araştırmanın sonucudur. Kozza ürünleri, konfor ve teknolojiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayan farklı bir estetik tarz sunar. Kozza Home, Türkiye ve yurt dışı ülkelerde düzenlenen mobilya fuarlarında aktif bir şekilde varlık göstermektedir. Sizleri de tanımak ve iş birliktelikleri için mağazamıza bekliyoruz.

Ürünlerin Teslimat Süreçleri

Ürünlerimiz siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Sandalye siparişleriniz genellikle 5 ile 7 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. İstanbul içi teslimat kendi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderimlerde özenle ve titizlikle hazırlanan paketleme ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ürünün teslimatını yapmaktayız. Kurumsal alımlarda lütfen iletişime geçiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kendini özel hissetmek isteyenler için Kozza Home ©

Corner, Bayii ve Kurumsal Alımlar İçin ↓

Corner, bayii ve kurumsal alımlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bize ulaşmak için iletişim butonunu kullanabilirsiniz.

SANDALYE MODELLERİ

Daha fazla bar sandalyeleri ve sandalye çeşitlerimiz için “sandalye” kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.