Görmeden, denemeden mobilya almalı mıyım ?

Elbette ! Tüm ürünlerimizi 50 yılı aşkın deneyim ile en üst kalitede üretmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey, alacağınız ürünün ve yerleşim yerinin ölçülerini almanızdır.

İlk defa internetten mobilya alacağım, nelere dikkat etmeliyim ?

Evinizde yerini almasını istediğiniz ürünlerimizin ölçülerini mutlaka kontrol edin, eksik veya hatalı ölçü olduğunu düşündüğünüz ürünlerde hemen bizi arayın.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?

Tabii ki! Tüm müşterilerimiz ve misafirlerimiz için üye olma zorunluluğu yoktur.

İnternet siteniz (www.kozzahome.com) güvenli mi ?

İçiniz rahat olsun. Birden fazla korunma yöntemiyle maksimum düzeyde güvenlik sağlıyoruz. Verdiğiniz sipariş bilgileri dışında KESİNLİKLE hiç bir özel bilgi veri tabanımızda tutulmaz. Kredi/Banka kartı bilgileriniz size özeldir ve 2. şahıslarla paylaşılmaması gerekmektedir.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Kargo firmalarının teslimat yapamadığı bazı bölgeler dışında Türkiye’nin her yerine ücretsiz adrese teslimat yapıyoruz.

Kapıda ödeme imkanı var mı?

Kapıda ödeme malesef sunamıyoruz, Havale yöntemiyle veya İstanbul’da bulunan Kozza Home Mağazamıza gelerek, siparişinizi verip ödemeyi yapabilirsiniz. Ürünler en kısa süre içerisinde adresinize gönderilecektir.

Bazı ürünlerinizin teslimat tarihleri çok geç. Neden?

Sipariş üzerine üretim yaptığımız için en kısa sürede ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya gayret ediyoruz. Sipariş verdiğiniz an size özel olarak ürünler üretilir ve hiç bir yerde bekletilmeden, temiz bir ortamda paketlenerek size teslim edilir.

Siparişimi nereden takip edebilirim?

Siparişlerinizi verirken oluşturacağınız fatura/kargo iletişim bilgilerini eksiksiz doldurduğunuz taktirde e-mail adresinize kargo takip numarası gönderilecektir.

Mağazanız var mı?

İstanbul-Erenköy’de ürünlerimizi görebileceğiniz mağazamız bulunmaktadır.  Açık adres : Ethem Efendi Cd. No 123 Erenköy-İSTANBUL Telefon:0216-385-68-64

Özel bir hikayeniz var mı?

Kesinlikle! biz diğer mobilya sitelerinden bir hayli farklıyız, lütfen Hakkımızda sayfasını okuyun.

İade kabul ediyor musunuz?

Elbette, Lütfen iade talebinizi bize iletmeden önce “Şartlar ve Koşullar” sayfasını inceleyin.